Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty, warmińsko-mazurskie

  • 249 000 zł
  • 5 116 m²
  • 48,67 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Śniegarewi...

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

249 000 zł

5 116 m²

48,67 zł/m²

Działka rolno-budowlana Węgajty

Zaktualizowane: 15 maja 2026

249 000 zł 5 116 m² 48,67 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (48,67 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlano-rolna, 5 116 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 93m; szerokość: 56m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3142/2089/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy intymność z szybkim dojazdem do miasta? Ta przestronna działka w Węgajtach oferuje wyjątkowy spokój w otoczeniu naturalnej zieleni. To gotowa przestrzeń dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą.
Istnieje możliwość realizacji domu z prezentowanej wizualizacji zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w miejscowości Węgajty, w gminie Jonkowo. (...)

Agent

Piotr Śniegarewicz

734 827...

734 827 155

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Śniegarewicz

734 827...

734 827 155

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt