Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Węgajty

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolno-budowlana uzbrojona Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

249 000 zł5 116 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy intymność z szybkim dojazdem do miasta? Ta przestronna działka w Węgajtach oferuje wyjątkowy spokój w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Nikielkowo(Węgajty + 20 km)

799 000 zł244 m² 3 274,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Serdecznie zapraszamy do nikielkowa , nowoczesnej miejscowości, oddalonej zaledwie 10 minut drogą dwupasmową od Olsztyna. Gmina Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jagałły

Kieźliny(Węgajty + 16 km)

1 950 000 zł155 m² 12 580,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:613 m²

Biuro dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż pawilon handlowy Lewiatan w Kieźlinach. Oferujemy na sprzedaż pawilon handlowy funkcjonujący pod marką Lewiatan , położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Nagórki,Olsztyn(Węgajty + 15 km)

575 000 zł66,80 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Oaza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda(Węgajty + 25 km)

1 900 zł46,74 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Unieszewo

Unieszewo(Węgajty + 13 km)

1 120 000 zł8 300 m² 134,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo gmina Gietrzwałd z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowa trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł79,69 m² 24 971,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalny, wyjątkowo położony apartament nad samym jeziorem Kortowskim. Lokalizacja: unikatowa nieruchomość znajduje się na na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,15 m² 10 761,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (rozkładowe) o powierzchni 57,15 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku ulicy Bartąskiej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro credo nieruchomości oferuje na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: olsztyn, ul. Jagiellońska 12.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Olsztyn

Kormoran,Olsztyn(Węgajty + 15 km)

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum. Powierzchnia 22 m2. Toalety od wspólnego korzystania na korytarzu. Część socjalna wspólna. Parking przed budynkiem płatny około 180 zł/ za auto. Jest internet, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, ul. Kapitańska

Dajtki,Olsztyn(Węgajty + 15 km)

679 000 zł40,40 m² 16 806,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja Omega Lake Apartments jest zlokalizowana w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel. To nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny do remontu w malowniczej miejscowości Węgajty, 16 km od Olsztyna. Dom parterowy o powierzchni mieszkalnej ok. 95m2 na działce 2800 m2. Budynek ma masywną konstrukcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy i zapraszamy do zakupu 6-ściu działek rolno-budowlanych położonych w miejscowości Węgajty, w sąsiedztwie nowo budowanych domów i działek budowlanych. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij