Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Węgajty - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

249 000 zł5 116 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy intymność z szybkim dojazdem do miasta? Ta przestronna działka w Węgajtach oferuje wyjątkowy spokój w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

104 000 zł1 383 m² 75,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

/oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanych działek, położonych w turystycznej miejscowości Bogaczewo,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73,30 m² 8 799,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Mlecznym przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 38 w Olsztynie. Lokalizacja Osiedle Mleczne to spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Redykajny,Olsztyn(Węgajty + 15 km)

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Redykajny - klasyka, przestrzeń i ogród! Dom bliźniak 155 m + piwnica, działka 895 m Szukasz spokojnej lokalizacji blisko jezior i lasu, a jednocześnie tylko 10 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł32,40 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 298 m² 153,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjny kompleks trzech działek położonych w Ostródzie przy ul. Łódzkiej, w obrębie 11 działki nr 121, 125/1 oraz 125/2 o łącznej powierzchni 1298 m . Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami. Prezentowany apartament ma 36,94 m (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

210 240 zł1 168 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu działka budowlana nr 259/67 o powierzchni 1168 m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł47,60 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z największą powagą i z myślą o Państwa potrzebach pragniemy przedstawić niezwykłą okazję inwestycyjną oraz potencjalne miejsce dla Państwa przyszłego życia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 300 zł3 698 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana między dwoma jezioami! Przepięknie położona działka , tuż przy lesie oraz między dwoma jeziorami Żbik i Redykajny. Ta wyjątkowa działka o powierzchni 3698 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny do remontu w malowniczej miejscowości Węgajty, 16 km od Olsztyna. Dom parterowy o powierzchni mieszkalnej ok. 95m2 na działce 2800 m2. Budynek ma masywną konstrukcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy i zapraszamy do zakupu 6-ściu działek rolno-budowlanych położonych w miejscowości Węgajty, w sąsiedztwie nowo budowanych domów i działek budowlanych. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Węgajty

Węgajty,warmińsko-mazurskie

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij